•     Personel Taşımacılığı
  Özellikle firmaların en büyük sorunu zamanlama yönetimidir. Günümüz koşullarında şirketlerin ulaşım alanında ki yaşadığı sorunlar çalışma saatlerine yansıyarak üretim ve iş kaybına sebep olmaktadır. Ve bunların sonucunda ciddi maddi kayıplar yaşanıyor. Zamanlamayı kontrol altına almak isteyen firmaların bir çoğu personel taşımacılığı hizmeti alarak bu konuda büyük bir adım atmış ve sorunları tamamen minimize duruma getirebiliyor. Alınan bu hizmetin firmalara katkısı olduğu gibi aynı şekilde çalışanlarında düzenli bir saatte evlerinden alınıp, tekrar evlerine ulaşmalarında ki saat düzeni aslında her iki tarafta da memnuniyet sebebi oluyor.
   

 •     Ücretsiz Müşteri Servisi Taşımacılığı
  Ücretsiz müşteri servisi hizmeti kurumsal firmaların müşteri memnuniyeti kapsamında sundukları taşımacılık hizmetidir.
  Avm ve diğer firmalar profesyonel taşımacılık firmalarından müşteri servisi taşımacılığı hizmeti alarak müşterilerine konforlu ve güvenli servis hizmeti sağlamaktadırlar. Çimentur olarak bir çok kurumsal firmaya müşteri servisi taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

   

 •     Evden Eve Nakliyat
  Evden eve nakliye hizmeti profesyonel olarak sağlanması gereken bir taşımacılık şeklidir. 
  Evden eve nakliye konusunda titizlikle hizmet vermekteyiz. Ürünlerin paketlenmesinden taşınmasına kadar profesyonel bir ekip ile eşyalarınıza zarar vermeden memnuniyetinizi sağlayacak şekilde sunduğumuz evden eve nakliye hizmeti ile ilgili hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

   

 •     VIP Taşımacılık
  Üst düzey yöneticiler için sağlanan VIP taşımacılık hizmetimiz ile güvenli ve konforlu yolculuk yapmanızı sağlıyoruz.
  Eğitimli sürücüler ile verdiğimiz bu hizmet kapsamında güler yüzlü personelimiz en üstün sürüş konforu sağlamaktadır.

   

 •      Askılı Tekstil Taşımacılığı
  Çimentur tekstilcilere özel Askılı Tekstil Taşıma hizmetlerini vermektedir. Tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m³ boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla istediğiniz yerden alınıp istediğiniz yere nakledilir Askılı Tekstil Taşımacılığı ile pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktayız .Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirler arası yapabilirsiniz.
   

Çimen Tur

Hizmetlerimiz